HURDA MOTOR ALIMI

Ankara Hurda Motor Fiyatları

Ankara Hurda Motor Fiyatları

Hurdanızı hemen nakit ödeme ile satın alalım.

 

Miktarı ne olursa olsun, geridönüşüm ile hizmete kazandırılabilecek her türlü metal hurdanızı bir telefon ile yerinden alıyor, peşin / Nakit ödeme yapıyoruz.

0 538 396 4215

Evlerimizde kullandığımız bazı elektrikli beyaz eşyalarda (Çamaşır Makinası, Bulaşık makinası, Buzdolabı) ve sanayide kullanılan makinalarda bulunan elektrikli motorların geri dönüşümdeki payı da küçümsenemeyecek kadar büyüktür.

Ömrünü doldurmuş ve içerisinde bir elektrik motoru barındıran her türlü makinanın elektrik motoru, içerisindeki demir, bakır ve alüminyum muhteviyatı açısından önemlidir.

Motor hurdalarının en büyük özelliği motorların ayrışması sonucunda elde edilen parçaların tekrar tekrar kullanılarak üretimine devam edilebilmesidir. Motor hurdalarından çıkarılan demir, bakır ve alüminyum parçalar eksiksiz bir biçimde defalarca yeniden geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Kullanılmış olan alüminyum parçaların geri üretilmesinden sadece katı alüminyum parçaları elde edildiği gibi aynı zamanda doğaya yararlı olan parçalarda korunmuş olmaktadır.

Hurda, kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal türevleridir.Hurda Motor Fiyatları, güncel piyasa koşullarına göre değişiklik içermekle birlikte net fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Hurdalarınız piyasa koşullarının üzerinde değerlendirilir.

Hurda metallerin geri dönüşümü ile, yüzyıllardır yer altından tükettiğimiz her türlü metal madenini gelecek yeni nesiller için korumuş oluyoruz. Aslında her türlü geri dönüşüm bir yandan doğayı atıklardan korurken, diğer yandan da yeni üretimler için doğadaki çıkarılmayı bekleyen kaynakları korumaktadır.

Ankara Hurda Motor Fiyatları

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Tesise gelen hurda metal nitelikli atıklar genel olarak şu şekildedir:
1. Ömrünü tamamlamış ve sökülen tesislerden çıkma metal atıkları,
2. Sanayi tesislerinin imalat kırpıntıları, döküntüleri,
3. İnşaat atıkları,
4. Piyasaya sürülmemiş imalat atıkları, hatalı ürünler,
5. Ömrünü tamamlamış metal malzemeler,

Tesisimizde bu tür hurdalar kesim, pres, paketleme gibi fiziki işlemlerden geçerek eritilmeye hazır hale getirilir. Böylece metal hurdalarını eritme fabrikalarına göndererek ülke ekonomisine ve çevreye tekrar kazandırmaktadır.

Ankara Hurda Motor Fiyatları

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Verdiğiniz adrese gelip hurdalarınızı yerinden alıyoruz.

Ankara Hurda Motor Fiyatları

Ankara Hurda Motor Fiyatları