HİZMETLERİMİZ

Çankaya Hurdacı

Çankaya Hurdacı
Demir Hurda Alımı

Demirin kullanım alanı oldukça fazladır ve geri dönüşüm sektöründe de çok rağbet görmektedir. Firmamız, Demir hurdasını günlük hayata geri kazandırmayı amaçlamaktadır.
Çankaya Hurdacı
Bakır Hurda Alımı

Bir çok eşyada kullanılan ve kullanım ömrünü tamamlayan bakır hurdalarınızı güncel fiyattan ve değerinde alır, peşin ödeme yaparız. Hurdalarınızı nakite çevirerek kazanç sağlarsınız.
Çankaya Hurdacı
Alüminyum Hurda Alımı

Atıl durumda duran ve durduğu yerde hiç bir faydası olamayan alüminyum hurdalarınız değerinde alınır. Hem kazanç sağlarsınız hemde çevreyi korumaya katkıda bulunursunuz.
Çankaya Hurdacı
Alüminyum Hurda Alımı

Genellikle kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir, Özellikle Yalıtım, Elektrik, İzolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.
Çankaya Hurdacı
Sarı Hurda Alımı

Genel olarak dayanıklı, uzun ömürlü, korozyona uğramayan ve iletken yapısı ile pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulan sarı pirinç'in, sarı hurdasını da satın alarak geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz.
Çankaya Hurdacı
Çinko Hurda Alımı

Çinko hurda alımı konusunda sektörde yer alan pek çok geri dönüşüm firmasına kıyasla müşterilerimize yüksek fiyatlar sunuyor, ödemelerimizi peşin ve adresinizde yapıyoruz.
Çankaya Hurdacı
Motor Hurda Alımı

İçeriğinde başta alüminyum ve bakır olmak üzere bir çok metali veya metal karışımını barındıran, her ebat ve özellikteki motor hurdalarınızı bir telefonla yerinden satın alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.
Çankaya Hurdacı
Hurda Beyaz Eşya Alımı

Ev veya iş yerlerinizde kullandığınız, kullanım ömrünü doldurmuş, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Fırın ve Klima, hurdalarınızı bir telefonla yerinden satın alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.


Hizmet verdiğimiz Çankaya Hurdacı İlçesine Bağlı Mahalleler

100.Yıl , 50.Yıl , Ahlatlıbel , Akarlar , Akpınar , Alacaatlı , Anıttepe , Arka Topraklık , Aşağı Dikmen , Aşağı İmrahor , Aşağı Öveçler , Aşıkpaşa , Ata , Aydınlar , Ayrancı , Aziziye , Bademlidere , Bağcılar , Bahçelievler , Balgat , Barbaros , Bayraktar , Beytepe , Birlik , Boztepe , Büyükesat , Çamlıtepe , Çankaya , Çavuşlu , Çayyolu , Cebeci , Cevizlidere , Çiğdem , Çukurambar , Cumhuriyet , Devlet , Dilekler , Dodurga , Doğuş , Ehlibeyt , Emek , Ertuğrulgazi , Erzurum , Esatoğlu , Eti , Evciler , Fakülteler , Fidanlık , Gaziosmanpaşa , Gökkuşağı , Göktürk , Güvenevler , Güzeltepe , Harbiye , Hilal , Huzur , İleri , İlkadım , İlkbahar , İlker , İncesu , İşçi Blokları , Karahasanlı , Karapınar , Karataş , Kavaklıdere , Kazım Özalp , Keklik Pınarı , Kırkkonaklar , Kızılay , Kızılırmak , Kocatepe , Kömürcü , Konutkent , Korkutreis , Koru , Küçükesat , Kültür , Malazgirt , Maltepe , Mebusevleri , Meşrutiyet , Metin Akkuş , Metin Oktay , Mimar Sinan , Muhsin Ertuğrul , Murat , Mürsel Uluç , Mustafa Kemal , Mutlukent , Naci Çakır , Namık Kemal , Nasuh Akar , Oğuzlar , Ön Cebeci , Oran , Orta İmrahor , Osman Temiz , Öveçler , Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı , Remzi Oğuz Arık , Sağlık , Sancak , Şehit Cengiz Karaca , Şehit Cevdet Özdemir , Seyranbağları , Söğütözü , Sokullu Mehmet Paşa , Tınaztepe , Tohumlar , Topraklık , Ümit , Umut , Üniversiteler , Yakupabdal , Yaşamkent , Yayla , Yeşilkent , Yıldızevler , Yücetepe , Yukarı Bahçelievler , Yukarı Dikmen , Yukarı Öveçler , Zafertepe Mahallesi,

Çankaya Hurdacı