HURDA BEYAZ EŞYA ALIMI

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları

Hurdanızı hemen nakit ödeme ile satın alalım.

 

Miktarı ne olursa olsun, geridönüşüm ile hizmete kazandırılabilecek her türlü metal hurdanızı bir telefon ile yerinden alıyor, peşin / Nakit ödeme yapıyoruz.

0 538 396 4215

Ev veya iş yerlerinde kullandığımız ister ev tipi istese sanayi tipi beyaz eşya diyer tabir edilen Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Fırın, Klima, Dikiş makinası gibi hurdalarınızı satarak hurda metal geridönüşümüne destek verebilirsiniz.

Beyaz eşya hurdalarınızı çöpe atmayın , firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Her evin olmazsa olmazı olan beyaz eşyalarınız hurda konumuna geldiğinde tekrar dönüşüme kazandırılmak için değerli metalleri içinden ayrıştırarak tekrar yeni makineler üretiminde kullanılmaktadır.

Firmamız Şimşek hurdacılık; hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda vitrin tipi buzdolabı, hurda kasap tipi buzdolabı, hurda kuzine, hurda klima, hurda fırın, hurda bulaşık makinalarınızı alarak geridönüşüme kazandırmaktadır.

Hurda, kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal türevleridir.Hurda Beyaz Eşya Fiyatları, güncel piyasa koşullarına göre değişiklik içermekle birlikte net fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Hurdalarınız piyasa koşullarının üzerinde değerlendirilir.

Hurda metallerin geri dönüşümü ile, yüzyıllardır yer altından tükettiğimiz her türlü metal madenini gelecek yeni nesiller için korumuş oluyoruz. Aslında her türlü geri dönüşüm bir yandan doğayı atıklardan korurken, diğer yandan da yeni üretimler için doğadaki çıkarılmayı bekleyen kaynakları korumaktadır.

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Tesise gelen hurda metal nitelikli atıklar genel olarak şu şekildedir:
1. Ömrünü tamamlamış ve sökülen tesislerden çıkma metal atıkları,
2. Sanayi tesislerinin imalat kırpıntıları, döküntüleri,
3. İnşaat atıkları,
4. Piyasaya sürülmemiş imalat atıkları, hatalı ürünler,
5. Ömrünü tamamlamış metal malzemeler,

Tesisimizde bu tür hurdalar kesim, pres, paketleme gibi fiziki işlemlerden geçerek eritilmeye hazır hale getirilir. Böylece metal hurdalarını eritme fabrikalarına göndererek ülke ekonomisine ve çevreye tekrar kazandırmaktadır.

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Verdiğiniz adrese gelip hurdalarınızı yerinden alıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları