KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Şimşek Hurdacılık
Ankara Hurdacılar arasında Hızı ve Kalitesi ile fark yaratan Şimşek Hurdacılık, donanımlı araçları ve işinde uzman ekibi ile her türlü metal hurdalarınızı yerinde, değerinde ve nakit olarak alıyor.


Hakkımızda:


Şimşek Hurdacılık, demir, bakır, sarı pirinç, çinko, kablo, motor, beyaz eşya, nikel ve alüminyum hurdalarının alım satımını yapmak, uzun süre depolanması, saklanması ve muhafazası çevre için zararlı olan hurda metallerin geri dönüştürülmesine katkı sağlamak amacıyla girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur.

Günümüzde ise, hemen hemen tüm metal hurdaları ürün yelpazesine katarak hizmet sektörünü genişletmiş ve kaliteli hizmet anlayışıyla, Ankara geri dönüşüm sektöründe öncü kurumlardan biri olmanın yanı sıra tüm Türkiye’de metal imalatı yapan pek çok kurumun çözüm ortağı haline gelmiştir.

Şimşek Hurdacılık olarak uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz geri dönüşüm sektöründe, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla her geçen gün başarıyla büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Bu başarımızın en büyük sırrının ise müşteri memnuniyetine ve güvenine verdiğimiz önem olduğunu düşünüyoruz.

Değerlerimiz:


Şimşek Hurdacılık olarak başarma ve ilerleme gücümüzü değerlerimizden alırız. Değerlerimiz bizim varoluşumuzun temelidir.
  • Tüm işlerimizde müşteri odaklı düşünürüz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi en önemli önceliklerimiz arasındadır.
  • Hizmetlerimizin aksamaması ve müşterilerimizin mağdur olmaması için her zaman verdiğimiz sözleri yerine getiririz.
  • İtibarın paradan daha değerli olduğuna inanırız. Bu sebeple verdiğimiz sözü yerine getirmek en büyük hassasiyetlerimizden biridir.
  • Teknolojiyi yakından takip eder, yenilikçi bir yaklaşımla işlerimize uyarlar, hep daha iyisini yapma azmiyle çalışırız.
  • Her zaman ülkemize, toplumumuza, insanlığa ve sürdürülebilir bir dünya için doğaya fayda sağlayabilmek konusunda azami çaba sarf ederiz.

Kalite Anlayışımız:


Şimşek Hurdacılık olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu sebeple müşterilerimize daima en iyi hizmeti ve yüksek fiyatı vermek için çalışırız. Hurdalarınız satın alma uzmanlarımız tarafından analiz edilerek alınır, merkezimizde kontrol edilerek depolanır ve nihayet geridönüşüm müşterilerimize ulaştırılacağından, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından yeniden denetimli olarak yüklemesi yapılır.

Şimşek Hurdacılık